حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای بادبوم بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ بادبوم از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از بادبوم ثبت می‌شود شرح داده شده است.  
جمع آوری اطلاعات
اطلاعاتی که شما مستقیما در بادبوم ثبت می کنید
بخشی از اطلاعاتی که بادبوم ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال محتوا ، تماس با مرکز پشتیبانی ، درخواست تایید حساب کاربری   ( تیک آبی ) ثبت می کنید . این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه،آدرس پست الکترونیکی ،عکس پروفایل ، متن بیوگرافی  تصویر کارت ملی یا شناسنامه و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.    
اطلاعاتی که از شما در نتیجه استفاده از بادبوم ذخیره می شود
علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در بادبوم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در بادبوم ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:
 
  • تراکنش های بانکی :
هنگامی که شما اقدام به افزایش اعتبار و یا خرید سکه ( بادکوین ) در بادبوم می کنید، این کار را از طریق کارت بانکی خود انجام می دهید . این فرآیند ممکن است از طریق سیستم پرداخت درون برنامه ای (IAP) ، نزد مارکت های معتبر ایرانی کافه بازار و مایکت انجام بگید و یا در برخی از موارد این فرآیند از طریق درگاه مستقیم بانکی انجام خواهد شد. شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در بادبوم ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، بادبوم در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد و تنها به دلیلی پیگیری های فنی و افزایش امنیت کاربران اقدام به ذخیره تراکنش های بانکی می کند.  
  • نحوه استفاده از اپلیکیشن :
بادبوم ممکن است نحوه استفاده از کاربران از اپلیکیشن بادبوم را در جهت بهبود فرآیند کاری و ارتقا کیفی اپلیکیشن ذخیره کند.
  • اطلاعات مربوط به دستگاه های مورد استفاده و اینترنت
بادبوم ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از اپلیکیشن استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.
  • دسترسی ها ( پرمیشن ) :
بادبوم برای انجام فعالیت های طبیعی خود نیاز به دسترسی هایی از تلفن همراه کاربران دارد . دسترسی های مورد نیاز در زیر عنوان شده است :
4-1- دسترسی به حافظه دستگاه :
از این دسترسی برای ذخیره محتوا ( عکس – فیلم – صوت ) در دستگاه کاربر ( تلفن همراه ، تبلت و غیره ) و همچنین در جهت انجام عملیات ارسال محتوا ( عکس – صوت – فیلم ) با اختیار کاربر استفاده می شود. بدیهی است که برخی از محتوای موجود در اپلیکیشن بادبوم به دلیل جلوگیری از مصرف بی رویه اینترنت کاربر ، در دستگاه ذخیره خواهد شد. این محتوا از دسترس کاربر خارج و در حافظه پنهان آن ذخیره خواهد شد. استفاده از این  متحوا فقط از داخل اپلیکیشن بادبوم میسر  است .
  4-2- دسترسی به دوربین دستگاه :
از این دسترسی برای انتخاب عکس پروفایل و ارسال محتوا استفاده می شود.
استفاده از اطلاعات
اطلاعاتی که در بادبوم ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربران از اپلیکیشن بادبوم به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به بادبوم جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:
  • ارائه ، نگهداری و بهبود کیفیت اپلیکیشن
  • بدیهی است سئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده بادبوم می باشد ، به نحوی که که هیچ شخصی اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت . صرفا در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مرجع قضایی اطلاعات کاربران ، اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا بصورت خودکار ، جمع آوری و یا ضبط شده باشد مطالبه شود ، بادبوم موظف به ارائه اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.